Bestuur en redactie

14 juli 2017  ·  Dutch Birding Association

Contact: Dutch Birding Association

Dutch Birding Association
Postbus 75611
1070 AP Amsterdam
e-mail: dba@dutchbirding.nl

Voorzitter
Remco Hofland
Rotterdam, ZH
Tel : 06-30905550 / 010-484 8994
e-mail: remco.hofland@dutchbirding.nl

Secretaris
Jorrit Vlot
Voorthuizen, GLD
Tel: 06-12327550
e-mail: jorrit.vlot@dutchbirding.nl
Rare Bird Alerts

Penningmeester
Kees de Vries
Zeist, U
Tel: 06-38282815
e-mail: kees.de.vries@dutchbirding.nl
Factuur adres: crediteurenadministratie@dutchbirding.nl

Bestuurslid, vice-voorzitter
Marten Miske
Amsterdam, NH
Tel: 06-10014311
e-mail: marten.miske@dutchbirding.nl
Evenementen en externe contacten

Bestuurslid
Toy Janssen
Uden, NB
Tel: 06-25054624
e-mail: toy.janssen@dutchbirding.nl
Website

Bestuurslid
Pieter van Veelen
Haren, GR
Tel: 06-13800013
e-mail: pieter.van.veelen@dutchbirding.nl
WP Birding

Feedback op de website
e-mail: feedback@dutchbirding.nl

Redactie

Redactieadres

Dutch Birding
Duinlustparkweg 98A
2082 EG Santpoort-Zuid
email: editors@dutchbirding.nl
tel +31(0)23-5378024

Overzicht redactieleden Dutch Birding per 1 juli 2017

Peter Adriaens
Volmolenstraat 9
9000 Gent
België
tel +32.(0)497479020
peter.adriaens@dutchbirding.nl

Feedback?

Ja, ik geef toestemming Dutch Birding is wettelijk verplicht om je toestemming te vragen voor het gebruik van cookies en soortgelijke technieken, en je te informeren over het gebruik daarvan op de site. Dutch Birding gebruikt cookies en soortgelijke technieken voor de volgende doeleinden: het optimaliseren van de website, het gebruik, beheer en gericht kunnen tonen van advertenties, de integratie van social media, het verzamelen en analyseren van statistieken.

Voor een aantal van bovenstaande punten is het vastleggen van bezoekersgedrag noodzakelijk. Ook derde partijen kunnen deze cookies plaatsen, zoals bijvoorbeeld het geval is bij embedded video's van YouTube.