Helaas qua scherpte niet goed (valt in dit kleine formaat minder op) maar pose vond ik toch te leuk om niet te delen.
Westelijke Baardgrasmus · 17-04-2016 · Wageningen · Frank Dröge
Frank Dröge · 23 april 2016 14:56
Ed van Boheemen · 29 april 2016 20:13
Goed besluit!! Leuke plaat!!
Guus Jenniskens · 7 mei 2020 21:50
Max Berlijn · 8 mei 2020 00:15
Top en Moltoni was al afgesplitst door het IOC..
Eduard Sangster · 24 juli 2020 13:42
De IOC 10.2 versie is inmiddels definitief. Voor de WP lijst is alleen de Westelijke Baardgrasmus gesplitst, maar dat wisten we al (zie hierboven). Als je wilt weten wat in de pijplijn zit, zie hier.
Gebruikers van het forum gaan akkoord met de forumregels.
Forum spelregels
Dutch Birding Association beoogt met het forum in de fotogalerij de lezer een platform te bieden waarop informatief en inhoudelijk gediscussieerd kan worden over zeldzame en schaarse vogels. Het forum staat daarmee in het verlengde van het (semi-) wetenschappelijke karakter van het blad Dutch Birding.
Om het gebruik van het forum in goede banen te leiden, heeft Dutch Birding de volgende regels opgesteld: de moderatoren kunnen reacties verwijderen die
- een degelijke onderbouwing van de determinatie missen
- als beledigend of kwetsend kunnen worden ervaren door andere forumgebruikers
- off-topic zijn
- spam of reclame bevatten
- zij beschouwen als trolling
Auteurs die zich niet houden aan de bovenstaande regels krijgen een waarschuwing en bij herhaling van het overtreden van bovenstaande regels behoudt het DBA bestuur zich het recht voor om het account van de auteur te blokkeren.
De moderatoren hebben het recht om zonder opgaaf van reden, onder verwijzing naar de spelregels, reacties te verwijderen.
Erger je je aan het trollen van anderen, realiseer je dan dat met niet-reageren cq doodzwijgen het trollen het snelst stopt. Reageer niet! Sein de moderatoren in via foto@dutchbirding.nl, zodat zij gepaste actie kunnen ondernemen.