Gave vondst, en nieuw voor drie top 25gers (en vast voor meer daar net onder).
Forsters Stern · 10-04-2016 · Uopia-Texel. · Eric Menkveld
Max Berlijn · 10 april 2016 20:44
Nick van der Ham · 10 april 2016 22:37
Ik ben bang dat maar 1 van de drie van de gelegenheid gebruik heeft kunnen maken. Gefeliciteerd, Ferry!
Max Berlijn · 11 april 2016 07:54
Maar dat zal vandaag dan wel lukken (piepje net). Verassend dat er mensen zijn die in de top staan en hem niet hebben overigens.
Ferry Ossendorp · 11 april 2016 09:22
Dank Nick. Dat het bijna 30 jaar zou duren na het missen van de 1986 vogel en de twee andere gevallen had ik ook niet gedacht..
Roland van der Vliet · 14 april 2016 13:28
@Max: ook mensen in de top hebben zo hun vakanties, je kent dat wel. Blijft er af en toe wat in te halen over. ;-)
Max Berlijn · 14 april 2016 14:42
Feli!
Gebruikers van het forum gaan akkoord met de forumregels.
Forum spelregels
Dutch Birding Association beoogt met het forum in de fotogalerij de lezer een platform te bieden waarop informatief en inhoudelijk gediscussieerd kan worden over zeldzame en schaarse vogels. Het forum staat daarmee in het verlengde van het (semi-) wetenschappelijke karakter van het blad Dutch Birding.
Om het gebruik van het forum in goede banen te leiden, heeft Dutch Birding de volgende regels opgesteld: de moderatoren kunnen reacties verwijderen die
- een degelijke onderbouwing van de determinatie missen
- als beledigend of kwetsend kunnen worden ervaren door andere forumgebruikers
- off-topic zijn
- spam of reclame bevatten
- zij beschouwen als trolling
Auteurs die zich niet houden aan de bovenstaande regels krijgen een waarschuwing en bij herhaling van het overtreden van bovenstaande regels behoudt het DBA bestuur zich het recht voor om het account van de auteur te blokkeren.
De moderatoren hebben het recht om zonder opgaaf van reden, onder verwijzing naar de spelregels, reacties te verwijderen.
Erger je je aan het trollen van anderen, realiseer je dan dat met niet-reageren cq doodzwijgen het trollen het snelst stopt. Reageer niet! Sein de moderatoren in via foto@dutchbirding.nl, zodat zij gepaste actie kunnen ondernemen.