PS: dit is slechts een Phonescoopje (Arjan dank voor de tips), de vogel was goed te benaderen (soort eigen) en er zullen veel mooiere plaatjes zijn gemaakt.
Ivoormeeuw · 17-01-2017 · Nordfriesland, Duitsland · Max Berlijn
Max Berlijn · 17 januari 2017 16:03
Max Berlijn · 17 januari 2017 23:13, gewijzigd 17 januari 2017 23:13
Ik begreep dat er morgen minimaal 2 auto's uit NL een poging gaan wagen. Succes mannen, Ik had vanavond 1340 km op de teller en 24 op, blijft een leuke hobby :-)
Albert Noorlander · 18 januari 2017 05:35
Dan mag je blij zijn dat je geen blaastest hebt hoeven doen met zoveel op ;-)
Max Berlijn · 18 januari 2017 20:20, gewijzigd 18 januari 2017 20:21
Ik begreep zojuist dat er de hele dag gezocht is naar de vogel en dat hij rond 16.40 toch weer gezien zou zijn op de akker waar hij eergisteren ook zat. Nog steeds alive and kicking.. Helaas waren de nederlandse zoekers al op weg naar huis...wat is het soms toch een sch... hobby...
Max Berlijn · 19 januari 2017 11:34, gewijzigd 19 januari 2017 12:11
De vogel was vanochtend aanwezig op de dijk nabij de akker. Daarna zou die opgevlogen zijn "in den Spulzaum fliegend". FF geen tijd om op te zoeken wat dat betekend. Indien je plannen hebt is er een WA groep opgericht (niet door mij) met info over de vogel. Ik zal hem niet meer op de RBA zetten. Sorry voor de vele piepjes (er was geklaagd). Komt ook een beetje omdat ik schijnbaar niet zo handig ben om alle info in een bericht te zetten..
Jan Hein van Steenis · 19 januari 2017 13:26
"Aanspoelselrand".
De toestand van de vogel klinkt zorgelijk...
Max Berlijn · 19 januari 2017 14:56, gewijzigd 19 januari 2017 14:56
Er wordt nu een tweede adult (!!) gemeld kort op het strand zittend en later langsvliegend bij Anrum...waanzin...
Wietze Janse · 19 januari 2017 15:00, gewijzigd 19 januari 2017 15:02
Wat betreft de piepjes:
Bugje is verwijderd. Ivoormeeuw doorpiepen via de website (niet de App!), buitenland Duitsland selecteren en alleen op opslaan drukken, dan komt het goed en staat info alleen op website. In volgende versie gaat dit ook goed vanuit de App werken, dan werkt Buitenland selecteren daar ook, zodat de mensen die Buitenland uitgeschakeld hebben ook niets meer bij verzenden binnen krijgen).
Max Berlijn · 20 januari 2017 11:05, gewijzigd 20 januari 2017 11:10
Vogel weer teruggevonden, kan niet meer vliegen en zal snel sterven is de verwachting. Ik zie toch veel overeenkomsten met onze Kortbekzeekoettwitch. Veel hoog arctische beesten gaan na verdwaling hier dingen eten waar ze nooit mee in aanraking zijn gekomen (regenwormen bijv. bij deze Ivoormeeuw) en ze hebben geen antistoffen tegen bacteriën/virussen die die voedselbronnen bij zich dragen.
Max Berlijn · 10 mei 2022 21:24, gewijzigd 10 mei 2022 21:33
Leuk aantal voor daar, zag er ooit maar 1 daar.
Gebruikers van het forum gaan akkoord met de forumregels.
Forum spelregels
Dutch Birding Association beoogt met het forum in de fotogalerij de lezer een platform te bieden waarop informatief en inhoudelijk gediscussieerd kan worden over zeldzame en schaarse vogels. Het forum staat daarmee in het verlengde van het (semi-) wetenschappelijke karakter van het blad Dutch Birding.
Om het gebruik van het forum in goede banen te leiden, heeft Dutch Birding de volgende regels opgesteld: de moderatoren kunnen reacties verwijderen die
- een degelijke onderbouwing van de determinatie missen
- als beledigend of kwetsend kunnen worden ervaren door andere forumgebruikers
- off-topic zijn
- spam of reclame bevatten
- zij beschouwen als trolling
Auteurs die zich niet houden aan de bovenstaande regels krijgen een waarschuwing en bij herhaling van het overtreden van bovenstaande regels behoudt het DBA bestuur zich het recht voor om het account van de auteur te blokkeren.
De moderatoren hebben het recht om zonder opgaaf van reden, onder verwijzing naar de spelregels, reacties te verwijderen.
Erger je je aan het trollen van anderen, realiseer je dan dat met niet-reageren cq doodzwijgen het trollen het snelst stopt. Reageer niet! Sein de moderatoren in via foto@dutchbirding.nl, zodat zij gepaste actie kunnen ondernemen.