Op deze foto -vergelijk met de foto van Rob Halff van 4 sep- is dan weer helemaal niets van een "dobbelsteen" te zien (patroontje op ondervleugeldekveren).
Steppekiekendief · 05-09-2020 · FL 20-33-44 · Roland van der Vliet
Wim Wiegant · 5 september 2020 17:13
Roland van der Vliet · 5 september 2020 18:03
Foto is van Simon Miske
Marc Dijksterhuis · 5 september 2020 20:21
Ha Wim, deze vogel (juveniel) heeft nog geen okselveren geruid dus kan er ook nog geen patroon zichtbaar zijn. De andere vogel waar je naar verwijst heeft al wel okselveren geruid waardoor deze wel een patroon heeft
Wim Wiegant · 5 september 2020 21:12
Marc, dank je wel…! Ik moet duidelijk nog veel leren…!
Gebruikers van het forum gaan akkoord met de forumregels.
Forum spelregels
Dutch Birding Association beoogt met het forum in de fotogalerij de lezer een platform te bieden waarop informatief en inhoudelijk gediscussieerd kan worden over zeldzame en schaarse vogels. Het forum staat daarmee in het verlengde van het (semi-) wetenschappelijke karakter van het blad Dutch Birding.
Om het gebruik van het forum in goede banen te leiden, heeft Dutch Birding de volgende regels opgesteld: de moderatoren kunnen reacties verwijderen die
- een degelijke onderbouwing van de determinatie missen
- als beledigend of kwetsend kunnen worden ervaren door andere forumgebruikers
- off-topic zijn
- spam of reclame bevatten
- zij beschouwen als trolling
Auteurs die zich niet houden aan de bovenstaande regels krijgen een waarschuwing en bij herhaling van het overtreden van bovenstaande regels behoudt het DBA bestuur zich het recht voor om het account van de auteur te blokkeren.
De moderatoren hebben het recht om zonder opgaaf van reden, onder verwijzing naar de spelregels, reacties te verwijderen.
Erger je je aan het trollen van anderen, realiseer je dan dat met niet-reageren cq doodzwijgen het trollen het snelst stopt. Reageer niet! Sein de moderatoren in via foto@dutchbirding.nl, zodat zij gepaste actie kunnen ondernemen.