Was erg mooi vanmorgen. Ik denk dat er nu maar 1 zit?
Waterrietzanger · 18-08-2020 · Zevenhuizen · Hans Overduin
Max Berlijn · 18 augustus 2020 15:04
Hans Overduin · 18 augustus 2020 15:10
Ik ben er kort geweest (klein kwartiertje) maar heb ik er maar eentje gezien / gehoord in elk geval. Maar wat een geweldig beest :-)
Max Berlijn · 3 september 2021 12:23
Zo dat is nog eens een raamslachtoffer!
Koen Stork · 3 september 2021 23:15
Waarom geen Rietzanger, Max?
Max Berlijn · 4 september 2021 08:08, gewijzigd 4 september 2021 08:15
Tja, dacht lichte teugel....maar die rug lijkt idd niet echt overtuigend.
Albert Noorlander · 4 september 2021 10:32
Waarom geen waterrietzanger Koen? De stuit, voor zover te beoordelen, lijkt me niet roodbruin en de bovendelen (op de tweede foto) lijken tramlines te hebben. De poten en teugel lijken mij ook o.k. voor Waterrietzanger.
p.s. ik beweer niet dat het er één is. Ik vind 'm er wel meer op lijken dan op een Rietzanger.
Koen Stork · 5 september 2021 15:40
De vogel heeft een vrij lichte zijkruin en lijkt ook tekening te hebben in de middenkruinstreep, maar met deze foto's is er inderdaad ruimte voor discussie. Neemt niet weg dat Rietzanger bij dit soort waarnemingen de eerste keuze zou moeten zijn.
Gebruikers van het forum gaan akkoord met de forumregels.
Forum spelregels
Dutch Birding Association beoogt met het forum in de fotogalerij de lezer een platform te bieden waarop informatief en inhoudelijk gediscussieerd kan worden over zeldzame en schaarse vogels. Het forum staat daarmee in het verlengde van het (semi-) wetenschappelijke karakter van het blad Dutch Birding.
Om het gebruik van het forum in goede banen te leiden, heeft Dutch Birding de volgende regels opgesteld: de moderatoren kunnen reacties verwijderen die
- een degelijke onderbouwing van de determinatie missen
- als beledigend of kwetsend kunnen worden ervaren door andere forumgebruikers
- off-topic zijn
- spam of reclame bevatten
- zij beschouwen als trolling
Auteurs die zich niet houden aan de bovenstaande regels krijgen een waarschuwing en bij herhaling van het overtreden van bovenstaande regels behoudt het DBA bestuur zich het recht voor om het account van de auteur te blokkeren.
De moderatoren hebben het recht om zonder opgaaf van reden, onder verwijzing naar de spelregels, reacties te verwijderen.
Erger je je aan het trollen van anderen, realiseer je dan dat met niet-reageren cq doodzwijgen het trollen het snelst stopt. Reageer niet! Sein de moderatoren in via foto@dutchbirding.nl, zodat zij gepaste actie kunnen ondernemen.