Je kan hem nu pre-orderen of gewoon ff wachten op de Veldshop.
Streaked Shearwater · 05-06-2019 · Between Ogasawara Mura en Tokio · Max Berlijn
Max Berlijn · 29 april 2020 08:20
Bert de Bruin · 29 april 2020 20:01
Geweldige serie, uiteraard meteen en ongezien besteld net als met de andere drie boeken
Max Berlijn · 25 juni 2021 18:37
Leerzaam en gaaf, geen idee hoe ik die ooit moet gaan zien.
Max Berlijn · 1 september 2022 05:30
Volgende project (na in Mei Trindade Petrels), Bryan’s Shearwater goed fotograferen, gaat hem natuurlijk zeker lukken.
Max Berlijn · 8 september 2022 08:22, gewijzigd 8 september 2022 09:00
Max Berlijn · 20 mei 2025 05:22
Wow een geval in de noord Atlantic van deze soort..
Jan Hein van Steenis · 20 mei 2025 08:56, gewijzigd 20 mei 2025 08:56
Wel op blijven letten Max! Ik had hem al gemeld: Streaked Shearwater - Dutch Birding
Gebruikers van het forum gaan akkoord met de forumregels.
Forum spelregels
Dutch Birding Association beoogt met het forum in de fotogalerij de lezer een platform te bieden waarop informatief en inhoudelijk gediscussieerd kan worden over zeldzame en schaarse vogels. Het forum staat daarmee in het verlengde van het (semi-) wetenschappelijke karakter van het blad Dutch Birding.
Om het gebruik van het forum in goede banen te leiden, heeft Dutch Birding de volgende regels opgesteld: de moderatoren kunnen reacties verwijderen die
- een degelijke onderbouwing van de determinatie missen
- als beledigend of kwetsend kunnen worden ervaren door andere forumgebruikers
- off-topic zijn
- spam of reclame bevatten
- zij beschouwen als trolling
Auteurs die zich niet houden aan de bovenstaande regels krijgen een waarschuwing en bij herhaling van het overtreden van bovenstaande regels behoudt het DBA bestuur zich het recht voor om het account van de auteur te blokkeren.
De moderatoren hebben het recht om zonder opgaaf van reden, onder verwijzing naar de spelregels, reacties te verwijderen.
Erger je je aan het trollen van anderen, realiseer je dan dat met niet-reageren cq doodzwijgen het trollen het snelst stopt. Reageer niet! Sein de moderatoren in via foto@dutchbirding.nl, zodat zij gepaste actie kunnen ondernemen.