Wat gaaf zeg, onze 4de en al de 10de voor België? Was die nu nog een beetje twitchbaar voor mensen in de buurt?
Havikarend · 17-04-2020 · Sint Kruis, Zeeuws-Vlaanderen · Lenn van de Zande
Max Berlijn · 18 april 2020 07:28
Jelle Scharringa · 18 april 2020 08:35
@Max: ik zie je nog aan komen "rennen" op de Vliehors met Raddes, toen in de oudheid..
Edwin Russer · 18 april 2020 08:50
Met haar en rennend:-))
Remco Hofland · 18 april 2020 11:42
@Max: volgens Trektellen.nl was de vogel alleen twitchbaar voor de paar tellers die op Breskens stonden
Jelle Scharringa · 18 april 2020 12:59
Remco, jij was er zelf toch ook (telpost Breskens) gisteren?
Arnoud B van den Berg · 18 april 2020 13:17
In retrospect dus kennelijk de vijfde Havikarend na het (stilgehouden) exemplaar van vorige maand in Friesland (dat ook een Franse transmitter droeg).
Hans Pohlmann · 18 april 2020 17:45
Zie http://crbpoinfo.blogspot.com/2020/04/erratisme-des-jeunes-aigles-de-bonelli.html van het Franse project voor meer info!
Gert Ottens · 18 april 2020 18:18
Zijn de vogels in real-time te volgen, Hans? Want als ze Nederland nog weer eens doorkruisen is dat interessant om te weten ;-)
Hans Pohlmann · 18 april 2020 18:20
Voor de Fransen wel. Update overdag elke 4 uur. Maar openbaar niet. Ik probeer natuurlijk er zo dicht mogelijk bij te komen...
August van Rijn · 19 april 2020 11:05
Hoi Hans wil jij die van friesland indienen bij het CDNA bvd! En natuurlijk Lenn die van Zeeland ook? bvd .
Gebruikers van het forum gaan akkoord met de forumregels.
Forum spelregels
Dutch Birding Association beoogt met het forum in de fotogalerij de lezer een platform te bieden waarop informatief en inhoudelijk gediscussieerd kan worden over zeldzame en schaarse vogels. Het forum staat daarmee in het verlengde van het (semi-) wetenschappelijke karakter van het blad Dutch Birding.
Om het gebruik van het forum in goede banen te leiden, heeft Dutch Birding de volgende regels opgesteld: de moderatoren kunnen reacties verwijderen die
- een degelijke onderbouwing van de determinatie missen
- als beledigend of kwetsend kunnen worden ervaren door andere forumgebruikers
- off-topic zijn
- spam of reclame bevatten
- zij beschouwen als trolling
Auteurs die zich niet houden aan de bovenstaande regels krijgen een waarschuwing en bij herhaling van het overtreden van bovenstaande regels behoudt het DBA bestuur zich het recht voor om het account van de auteur te blokkeren.
De moderatoren hebben het recht om zonder opgaaf van reden, onder verwijzing naar de spelregels, reacties te verwijderen.
Erger je je aan het trollen van anderen, realiseer je dan dat met niet-reageren cq doodzwijgen het trollen het snelst stopt. Reageer niet! Sein de moderatoren in via foto@dutchbirding.nl, zodat zij gepaste actie kunnen ondernemen.