Geweldig! Hoe krijg je dat voor elkaar?
Imperial Snipe · 26-10-2016 · Ecuador, Pichincha, Yanacocha · Dušan Brinkhuizen
Diederik Kok · 27 oktober 2016 09:26
Willem Bosma · 27 oktober 2016 09:30
Wat een juweel van een vogel, Dusan. Mooi plaatje.
Jan Hein van Steenis · 27 oktober 2016 12:01
Bijzonder fraai!
Vincent van der Spek · 27 oktober 2016 14:03
Zo dan! Ben je weer een beetje op de been, Dusan? Of heb je je krukken als statief gebruikt?
Dušan Brinkhuizen · 27 oktober 2016 16:31
Gisternacht met Niels Krabbe op pad geweest naar zijn site (de ontdekker van deze mythische soort in 1990; Keizersnip was daarvoor alleen bekend van een paar museumbalgen uit Peru & Colombia; Birds of the High Andes). Eenmaal op de baltsplek twee mannetjes gehoord tussen 5:30-5:45 en eentje kort in de schemering zien vliegen. Spectaculair baltsgeluid dat dus maar zeer kort te horen is pre-dawn in de juiste tijd (http://www.xeno-canto.org/238290). De vogel in vlucht, vermoedelijk deze, zien invallen in het woud. Eerst een dutje gedaan en toen het een beetje begon op te warmen ben ik met m’n krukken, en op handen en knieën door dense elfin forest gaan struinen. Ineens zag ik deze joekel scharrelen... foto inderdaad genomen met m’n kruk als monopod!
Jurgen van der Meer · 27 oktober 2016 16:48
mega soort en plaat!
Arnoud B van den Berg · 27 oktober 2016 17:09
Geweldig.
Henk Hendriks · 28 oktober 2016 20:52
Dusan,
Ongelooflijk gave actie en dat je de vogel dan ook nog kon platen...
Teus Luijendijk · 29 december 2016 11:19
Super!
Gebruikers van het forum gaan akkoord met de forumregels.
Forum spelregels
Dutch Birding Association beoogt met het forum in de fotogalerij de lezer een platform te bieden waarop informatief en inhoudelijk gediscussieerd kan worden over zeldzame en schaarse vogels. Het forum staat daarmee in het verlengde van het (semi-) wetenschappelijke karakter van het blad Dutch Birding.
Om het gebruik van het forum in goede banen te leiden, heeft Dutch Birding de volgende regels opgesteld: de moderatoren kunnen reacties verwijderen die
- een degelijke onderbouwing van de determinatie missen
- als beledigend of kwetsend kunnen worden ervaren door andere forumgebruikers
- off-topic zijn
- spam of reclame bevatten
- zij beschouwen als trolling
Auteurs die zich niet houden aan de bovenstaande regels krijgen een waarschuwing en bij herhaling van het overtreden van bovenstaande regels behoudt het DBA bestuur zich het recht voor om het account van de auteur te blokkeren.
De moderatoren hebben het recht om zonder opgaaf van reden, onder verwijzing naar de spelregels, reacties te verwijderen.
Erger je je aan het trollen van anderen, realiseer je dan dat met niet-reageren cq doodzwijgen het trollen het snelst stopt. Reageer niet! Sein de moderatoren in via foto@dutchbirding.nl, zodat zij gepaste actie kunnen ondernemen.