Dutch Birding · Update Dutch Patchwork Challenge September 2025 - Partir, cést mourir un peu
Wim Wiegant
·
22 september 2025 17:19, gewijzigd 5 oktober 2025 17:32
Slapjani...!
Kijk naar de DB Texelweek!
Even 40 jaar volhouden, en dan héb je wat...!
Jan Hein van Steenis
·
22 september 2025 17:35, gewijzigd 22 september 2025 17:35
Als iemand met een patch zó diep in het binnenland dat hij in het buitenland ligt, kan ik me voorstellen dat je niet op juichende appjes van een kustpatcher zit te wachten, haha!
Na 14 jaar braaf bezoeken sta ik dit jaar al op een ongelofelijke vijf patchticks (Patrijs, Grote Karekiet, Grijze Wouw, Krombekstrandloper en Ortolaan). Alleen de Grote Karekiet was zo vriendelijk twitchbaar te zijn. Ik fietste vrijdag voor de verandering langs in plaats van door mijn patch naar huis, toen ik een appje kreeg dat er een Zwarte Ooievaar zat.
Je mag echt nooit iets anders doen als je je patch serieus neemt, wat wel verklaart waarom mensen het opgeven.
Jelle Scharringa
·
22 september 2025 19:16, gewijzigd 22 september 2025 19:16
Kijk naar DT Vlieland, even 34 jaar volhouden en dan heb je wat.....
Michiel Schoonderwoerd
·
23 september 2025 22:14, gewijzigd 23 september 2025 22:14
Oh jammer. Ik heb ondanks dat ik zelf geen local patch had (want geen vaste woonlocatie) wel heel erg genoten van de berichten en het enthousiasme vorig jaar. En ik vind het een mega goed initiatief! Bedankt daarvoor!
Gebruikers van het forum gaan akkoord met de forumregels.
